wtorek, 21 lutego 2012

Kino Malucha Retro

Zgodnie z ideą, żeby nie tylko o Włochach, ale też we Włochach i dla Włoch w 2012 roku dzięki finansowemu wsparciu m.st. Warszawy organizujemy cykl Kino Malucha Retro w Kinie Studyjnym ADA (Artystyczny Dom Animacji, ul. ks J. Chrościckiego 14).

Uzupełniając odbywające się w Adzie pokazy premier filmowych dla dzieci raz w miesiącu (w niedziele od marca do listopada z wakacyjną przerwą) będziemy pokazywać polskie filmy animowane sprzed lat z wytwórni w Bielsku-Białej i w Warszawie. Żeby było jeszcze ciekawiej każdą projekcję poprzedzi krótki warsztat plastyczny wprowadzający w tematykę seansu.

Wstęp wolny - miejsca na warsztatach i pokazach można rezerwować mailowo (wlochy.pod.warszawa@gmail.com, kino.ada@gmail.com), telefonicznie (22 863 79 81), na fb (facebook.com/kinoada). Pokazy przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa. Daty i tematy kolejnych odcinków cyklu: 11 marca (Lalki), 22 kwietnia (Zwierzęta) 13 maja (Muzyka), 17 czerwca (Bolek i Lolek na wakacjach), 16 września (Baśnie), 14 października (Na ludowo), 18 listopada (Wiersze). Start: 12.30.

ADA Kino Studyjne
Artystyczny Dom Animacji DK "Włochy"

ul. ks. J. Chrościckiego 14
22 863 79 81
kinoada.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz