wtorek, 13 listopada 2012

pożegnanie z Kinem Malucha Retro

W nastroju słodko-gorzkim zapraszamy na warsztat i projekcję z cyklu Kino Malucha Retro. Słodkim, bo spotkania z Wami były dla nas wielką przyjemnością, gorzkim, bo to już ostatni raz... Wspólnie odkrywaliśmy nieznane lub dawno nieodwiedzane lądy starych polskich animacji, zaskakiwaliście nas radością, pasją tworzenia, rodzinną atmosferą, która tylko dzięki Wam była tak autentyczna i ciepła. Dziękując mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy :)


Tymczasem anonsujemy temat listopadowego spotkania – ekranizacje WIERSZY dla dzieci. Już na Was czekają – przyjechały z Bielska-Białej i rozbiegły się po kątach Kina ADA. Stefek Burczymucha, dzięcioł, lokomotywa... Czy już zapisaliście datę? 

18 listopada o 12.30 czekamy na Was w Adzie (ul. ks. J. Chrościckiego 14). Bardzo prosimy, żebyście tym razem wyjątkowo przygotowali się do udziału w warsztacie: każdy uczestnik będzie potrzebował tekturowego pudełka (po soku, po butach itp.). Trochę przygotujemy, ale obawiamy się, że nie starczy dla każdego. Wstęp wolny, zgłoszenia mile widziane: wlochy.pod.warszawa@gmail.com.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz