środa, 16 kwietnia 2014

warsztaty, rowery, ngo

Tyle, tyle, tyyyle się u nas ostatnio dzieje, że nie starcza już czasu na bloga. Na wstępie życząc przepięknych Świąt Wielkanocnych zapraszamy na mały spacer po zdjęciach dokumentujących nasze najświeższe działania.

Za nami cykl warsztatów architektonicznych dla dzieci. Jesteśmy zadowoleni z efektu, dzieciaki chłonęły z dużą uwagą informacje, które staraliśmy się przekazać, aby potem wykonać ciekawe prace. Niebawem nadejdą ostatnie dni, żeby złożyć prace do udziału w konkursie MÓJ DOM. Czekamy do 30 kwietnia!

W sobotę 5 kwietnia przejechaliśmy przez Włochy na rowerach, żeby upamiętnić 75 rocznicę nadania Włochom praw miejskich. Pogoda dopisała, humory też, na mecie puszczaliśmy bańki :D

29 marca w siedzibie Stowarzyszenia Aktywacja spotkaliśmy się z włochowskimi organizacjami pozarządowymi. Poznaliśmy się, każdy opowiedział coś o sobie. Zawiązujemy Dzielnicową Komisję Dialogu Społecznego - można do nas dołączyć! Naszymi gośćmi byli: Joanna Krasnodębska ze Stowarzyszenia BORIS i Marek Chodaczyński, członek Warszawskiej Rady Pożytku Publicznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz