niedziela, 17 czerwca 2012

jesteście świetni :) - po grze

Kochani!
Słów brakuje, żeby wyrazić, jak wiele radości sprawiło nam sobotnie pół dnia spędzone z Wami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie gry - prace fizyczne (cięcie, wiązanie, wkładanie), obsługę punktów, pomoc przy starcie i mecie. Joasiu i Leonie, Sylwio, Kingo, Karolino, Stachu, Mateuszu, Pawle, Sławku, Chrisie, Dawidzie! Wielkie dzięki, bez Was gra nie miałaby szans się odbyć.

A teraz Wy, drodzy uczestnicy: głębokie ukłony za świetną atmosferę, zaangażowanie i wyrazy życzliwości. To miło, że są wśród Was i weterani naszych zabaw i nowicjusze. Dziękuję "ekipie retro" za przygotowanie stroju i makijażu. Serce roście!

Mamy nadzieję, że nasza zabawa sprawiła Wam przyjemność oraz, że czerpiecie z niej pożytek, stając się coraz lepszymi włochowianami. Świadomość własnej historii i korzeni to klucz do sukcesu w kształtowaniu naszej lokalnej teraźniejszości. W to wierzy pisząca te słowa :)

Niebawem link do pełnej galerii zdjęć, niedługo kolejny do zdjęć z "retro punktu foto". Zachęcam do oglądania! Melduję też, że dziś odbyła się kolejna odsłona cyklu Kino Malucha Retro - zdjęcia i relacja w najbliższym czasie. Na koniec prezent: kolaż fotografii sobotnich.


1 komentarz:

  1. Jest też relacja anglojęzyczna: http://wwojnar.com/2012/06/wlochowska-gra-podmiejska-local-game-for-local-people/

    OdpowiedzUsuń